حداقل
جستجو
حداقل
RSS

حداکثر
آرشیو
کد خبر: 42   |  دفعات بازدید : 5536   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  
شبکه اطلاع رسانی ساختمان ایران

احداث شهر جدید ایوانکی در 45 کیلومتری تهران تا پایان سال 91

26 تير, 1391 12:03
مدیرعامل شهر جدید ایوانکی گفت: با زیرساخت‏های فراهم شده، جمعیت قابل توجهی تا پایان امسال در شهر جدید ایوانکی ساکن می‏شود.

سیاوش شکری در حاشیه بازدید وزیر راه و شهرسازی در صدر هیئتی از مسئولان این وزارت‏خانه و استان سمنان از شهر جدید ایوانکی اظهار داشت: بسیاری از زیرساخت‏های این شهر نوبنیاد فراهم آمده است و ایوانکی به احتمال زیاد نیمه دوم امسال جمعیت قابل توجهی را برای اسکان در خود می‏پذیرد. وی تصریح کرد: بازدید امروز وزیر راه و شهرسازی از این شهر دارای نتایج و ثمرات بسیار خوبی بود و شخص وزیر در این بازدید بر لزوم تسریع در ایجاد زیرساخت‏های مورد نیاز تاکید کرد.

مدیرعامل شهر جدید ایوانکی ادامه داد: در این بازدید تصریح شد که باید هر چه سریع‏تر امکاناتی نظیر آب، برق و گاز به شهر جدید ایوانکی برسد و در شهر پخش شود. شکری بیان کرد: همچنین اصلاح ورودی شهر جدید ایوانکی و توجه بیشتر به خدمات زیربنایی در این شهر مورد تاکید قرار گرفت.

شهر جدید ایوانکی که در فاصله چند کیلومتری شهر قدیم و در بخش شمالی محور تهران گرمسار در حال ایجاد است، ظرفیت پذیرش 50 هزار نفر جمعیت را دارد. ایوانکی در فاصله 45 کیلومتر تهران و در حاشیه محور تهران ـ مشهد واقع شده است. وزیر راه و شهرسازی امروز در صدر هیئتی از مسئولان این وزارت‏خانه و استان سمنان، بازدید از شهرستان‏های مختلف این استان را آغاز کرد.

 

گروه : حوزه ساختمان و مسکن  |  
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

طراحی پورتال : فناوری اطلاعات آریانا