حداقل
جستجو
حداقل
RSS

حداکثر
آرشیو
کد خبر: 34   |  دفعات بازدید : 9235   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  
سایت های خبری تابناک و بولتن نیوز

ثبت نام مسکن مهر پردیس و هجوم تهرانی ها برای ثبت نام

16 خرداد, 1391 19:41

ثبت نام مسکن مهر پردیس از امروز در مراکز پستی آغاز شد

به گزارش خبرنگار مهر، ثبت نام مسکن مهر پردیس از امروز سه شنبه در مراکز پستی شهر تهران و شهرجدید پردیس آغاز شده است و متقاضیان می توانند با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به این مراکز مراجعه کنند.

بر این اساس ساخت مسکن مهر در این شهر به سه بخش دهک پایین، دهک متوسط و دهک بالاتر از متوسط تقسیم می‌شود که بر این اساس، بلوک‌های 60 واحدی بلند مرتبه با تامین پارکینگ در محوطه و آورده کم برای دهک پایین در نظر گرفته شده است.
همچنین آپارتمان‌های 10 واحدی در 5 طبقه دو خوابه برای طبقات متوسط و آپارتمان های سه طبقه 6 واحدی و یا 4 طبقه 8 واحدی و سه خوابه‌های بزرگ برای طبقه‌های متوسط به بالا در نظر گرفته شده است.
 
برای خرید مسکن مهر پردیس، آورده متقاضیان از 15 میلیون تومان آغاز شده و تا 30 میلیون تومان خواهد بود که در مرحله اول ثبت نام باید 5 میلیون تومان به حساب واریز شود و مابقی در طول اجرای پروژه و بنا بر پیشرفت فیزیکی آن از متقاضی دریافت خواهد شد.

 

هجوم تهرانی ها برای ثبت نام

ثبت نام متقاضیان مسکن مهر شهر جدید پردیس در حالی از امروز (سه شنبه 16خرداد)در دفاتر پستی آغاز و به مدت یک ماه ادامه دارد که ایجاد صف های طولانی در مقابل این دفاتر حاکی از این است که احتمالاً ظرفیت اعلام شده برای مرحله اول که 40 هزار واحد مسکونی است در همین روزهای ابتدایی به پایان برسد.

بنابراین گزارش و به گفته مسوولان دفتر پستی ولیعصر (منطقه 14)،تنهادر روز اول این ثبت نام ها بیش از دو تا سه هزار نفر برگه ثبت نام دریافت کرده اند.

این گزارش می افزاید:اگر چه مهلت این ثبت نام ها در 26 منطقه پستی یک ماهه اعلام شده است اما به نظر می رسد اگر هر کدام از این دفاتر پستی روزانه هزار برگه ثبت نام صادر کنند این 40 هزار واحد مسکونی در یکی دو روز اول ثبت نام می شود.

یکی از متقاضیان مسکن مهر به خبرنگار فارس گفت:با توجه به نزدیکی شهر پردیس و وجود تاسیسات زیربنایی در این شهر به محض شنیدن این خبر برای ثبت نام به این دفتر مراجعه کردم.

یکی دیگر از متقاضیان مسکن مهر گفت:این سری از ثبت نام ها با سایر ثبت نامها که همواره افراد پولدار مراجعه می کردند تفاوت دارد بنابراین فکر می کنم این طرح دولت برای تهرانی ها که توان خرید مسکن در تهران را ندارند مناسب باشد.

وی افزود: محل کار ما در تهران است پس می توانیم با خرید مسکن در نزدیکترین نقطه به تهران علاوه بر خانه دار شدن به راحتی به محل کار خود آمده و مجددا به محل زندگی خود برگردیم.

گروه : حوزه ساختمان و مسکن  |  
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

طراحی پورتال : فناوری اطلاعات آریانا