حداقل
جستجو
حداقل
RSS

حداکثر
آرشیو
کد خبر: 267   |  دفعات بازدید : 1261   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

دوره آموزش IFRS در شرکت سرمایه گذاری خوارزمی برگزار شد

24 دي, 1395 12:27

دوره آموزشی استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی (IFRS) با حضور مدیران مالی و مسولان گزارشگری،حسابرسان داخلی و کارشناسان واحد سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذاری خوارزمی در این شرکت برگزار شد.

پیرو ابلاغیه سازمان بورس و اوراق بهادار در تاریخ 25 آبان 1395، کلیه ناشران اوراق بهادار ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار واجد شرایط مندرج در ابلاغیه که دوره مالی آنها از اول فرودین ماه 1395 و بعد از آن است ملزم به ارائه صورت های مالی طبق استانداردهای بین المللی گزارشگری IFRS))  هستند.

از آنجائی که شرکت سرمایه گذاری خوارزمی با سرمایه ای بالغ بر 12.500 میلیون ریال واجد شرایط اعلام شده است، ملزم به تهیه و ارائه صورت های مالی طبق استانداردهای بین المللی گزارشگری IFRS)) است، از همین رو، با هدف ارتقای سطح دانش مورد نیاز مدیران و کارشناسان مالی،  اقدام به برگزاری دوره آموزش IFRS کرده است .

این دوره آموزشی در فاز اول به مدت 30 ساعت و با حضور 22 نفر از مدیران مالی و مسولان گزارشگری شرکت های گروه،حسابرسان داخلی و کارشناسان واحد سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذاری خوارزمی در محل برگزار می شود.

مدرس دوره آقای سینا معینی، دانش آموخته رشته حسابداری و مدیریت اجرایی از دانشگاه Leicester  انگلیس، عضو انجمن حسابداران مدیریت خبره و دارنده مدرک IFRS  از انجمن حسابداران خبره انگلیس است. با توجه به تجربه ایشان در  تهیه صورت های مالی شرکت های خارجی طبق IFRS ، انتظار می رود برگزاری دوره به صورت کاملا عملیاتی و کاربردی و فراتر از ارائه تئوری مطالب باشد .

بدیهی است افزایش دانش و توانایی شرکت کنندگان در این دوره، در نهایت باعث افزایش کیفیت صورت های مالی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی و شرکت های وابسته به این گروه سرمایه گذاری می شود که گامی موثر در تامین نیاز اطلاعاتی صاحبان سهام مبنی بر شفافیت صورت های مالی و افشای کافی اطلاعات است.گروه : حوزه ساختمان و مسکن  |  
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

طراحی پورتال : فناوری اطلاعات آریانا