حداقل
جستجو
حداقل
RSS

حداکثر
آرشیو
کد خبر: 255   |  دفعات بازدید : 1111   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

وخارزم «آبان ماه» منتشر شد

09 آبان, 1395 09:05

 سی و دومین شماره ماهنامه داخلی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی- «وخارزم» - ویژه آبان ماه سال 1395- در 36 صفحه منتشر شد.

 در سرمقاله این شماره وخارزم با عنوان «گذر از منزل سوم» به قلم دکتر حجت الله صیدی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری خوارزمی آمده است: «برگزاری موفق مجمع عمومی عادی سالانه در بیست وپنجم مهر ماه، ورود گروه سرمایه گذاری خوارزمی را به سال چهارم برنامۀ راهبردی هفت ساله در راستای ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها در عمل محقق ساخت. دست یابی به اهداف اصلی گروه و وفاداری به سهامداران ارزشمند برای افزایش هر سالۀ سود تقسیمی، با وجود رکود نسبی بنگاه ها، که تعدیل های کاهشی متعددی را در پیش بینی برخی از شرکت های بزرگ بازار سرمایه از سود موجب شده، مایۀ شکرگزاری در درگاه ایزد یکتاست و سپاس گزاری از یکایک مدیران و کارکنان پرتلاش، خستگی ناپذیر و ایثارگر گروه و تقدیر از پشتیبانی بسیاری از سهامداران حقیقی و حقوقی است که جز به ارتقای گروه، پیشرفت در مسیر توسعه و افزایش ثروت نیندیشیدند و شگفتی آفریدند. مهر تاییدی که سهامداران فرهیختۀ شرکت بر عملکرد مندرج در صورت های مالی نهادند و استقبالی که از برنامه های محوری آینده به عمل آمد، سیاستگذاران و مجریان گروه سرمایه گذاری خوارزمی را بر آن می دارد که مصمم تر از پیش، زانوی اشتر ببندند برای تداوم ثروت آفرینی و رسیدن به منزلگاه بعدی که در برنامۀ هفت ساله پیش بینی شده است.»

«تقسیم 130 ریال سود نقدی به ازای هر سهم خوارزمی»،« توانمندی در طراحی و تولید تجهیزات حوزه بانکداری الکترونیک»،« معجزه اوپک، سراب است» و«فرصت ها و چالش های اقتصاد مقاومتی در میدان عمل» عناوین برخی از مطالب بخش «مجله اقتصاد و مدیریت» سی و دومین شماره «وخارزم» است.

«به فکر گرفتن مدال های المپیک 2020 هستم»،«مردی که برج ایفل را فروخت» و «خطر 10 میلیارد نفری» نیز برخی دیگر از عناوین مطالب بخش «مجله فرهنگ و خانواده» این شماره «وخارزم» است.

نسخه پی.دی .اف سی و دومین شماره وخارزم و همچنین شماره های پیشین این نشریه را می توانید در همین وبسایت- وبسایت رسمی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی – ببینید و بخوانید.

با این یادآوری که انعکاس نظرات شخصیت های حقیقی و حقوقی مندرج در این نشریه لزوما" بازتاب دیدگاه رسمی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی نیست و دیدگاه های رسمی مدیریت این شرکت از طریق همین وبسایت انتشار می یابد.

گروه : حوزه ساختمان و مسکن  |  
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

طراحی پورتال : فناوری اطلاعات آریانا