حداقل
جستجو
حداقل
RSS

حداکثر
آرشیو
کد خبر: 252   |  دفعات بازدید : 1220   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

بازدید معاون مدیرعامل گروه سرمایه گذاری خوارزمي از نيروگاه منتظر قائم

23 شهريور, 1395 10:06

دكتر سيد اصغر ابن الرسول، معاون طرح و برنامه شركت سرمايه گذاري خوارزمي (سهامی عام) به همراه هیات همراه از بخش هاي مختلف نيروگاه بخار و سيكل تركيبي نیروگاه منتظر قائم بازدید کرد.

 

در اين بازديد، ابتدا مهندس دهنوي، مدير عامل شركت مديريت توليد برق منتظرقائم  با اشاره به  سوابق و توانمندي هاي فني تخصصي و دانش اين مجموعه، به معرفي نيروگاه براي بازديد كنندگان پرداخت و در باره  نيروگاه و مسائل نيروي انساني مجموعه سخن گفت و افزايش 30 درصدي توليد، كاهش خروج هاي بي برنامه ي نيروگاه را از دستاوردهاي زحمات كاركنان دانست.

وي همچنين به ضرورت تبديل تهديدها به فرصت اشاره کرد و طرح پيشنهادي ارائه شده از سوي نيروگاه به استانداري استان البرز تحت عنوان «طرح های سبزاقتصادی درجوار نیروگاه» را به عنوا ن يكي از اقدامات نيروگاه بيان کرد. نيروگاه و مقامات استان البرز با اجرای این طرح می توانند از پتاسيل موجود حاصله از فعاليت نيروگاه استفاده کنند و ضمن استفاده بهينه از منابع موجود منطقه، به حفظ سلامت محيط زيست نیز توجه کنند.

مهندس عليرضا دهنوي همچنین با تشكر از حسن توجه مديران ارشد شركت سرمايه گذاري خوارزمي، گفت: "شركت خوارزمي الگوي يك كارفرما و سرمايه گذار حكومت اسلامي است  كه توجه اينگونه به نيروي انساني و مجموعه را در همراهي و همدلي بيشتر مؤثر می داند و آگاه است كه اين راهبرد، انرژي افزوده ايجاد می کند و بهره وري را افزایش می دهد.وی افزود: از ضروريات بحث هاي مديريتي در هر مجموعه اي توجه به نيروي انساني و پاسخگويي به مطالبات به حق آنان است كه اميدواريم بتوانيم با اقداماتي از اين دست در تحقق اهداف مجموعه آنگونه كه شايسته و بايسته است حركت كنيم.

گروه : حوزه ساختمان و مسکن  |  
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

طراحی پورتال : فناوری اطلاعات آریانا