حداقل
جستجو
حداقل
RSS

حداکثر
آرشیو
کد خبر: 243   |  دفعات بازدید : 1304   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

برنامه ریزی برای جذب سرمایه در بازار ساختمان در نهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه

26 تير, 1395 10:04

*گفت و گو با حامد کولیوند معاون طرح و برنامه شرکت توسعه ساختمان خوارزمی*

 

شرکت توسعه ساختمان خوارزمی از شرکت های های فعال در نخستین روز نمایشگاه بورس، بانک و بیمه بود که از روز 20 تا 23 تیرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

حامدکولیوند، معاون طرح و برنامه شرکت توسعه ساختمان خوارزمی از افراد حاضر در نمایشگاه بود که به سئوالات بازدیدکنندگان از نمایشگاه پاسخ داد.

کولیوند درباره دلایل حضور فعال شرکت توسعه ساختمان خوارزمی در نهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه گفت: یکی از  بخش‌هایی که در میان تمامی اقشار جامعه آشنا و ملموس است، حوزه ساختمان است. این بخش همیشه طرفداران خود را در میان سرمایه‌گذاران دارد و شرکت‌های بسیاری در این حوزه فعالیت می‌کنند. براین اساس، نوسانات این بخش از بازار نسبت به بخش‌های دیگر بیشتر به چشم می‌آید و آمار نسبی دقیقی نیز از آن وجود دارد.

او می‌افزاید: بخش ساختمان نیز همانند سایر بخش های بازار تحت تاثیر تحریم های سال های گذشته در وضعیت رکود قرار داشته و امید است با اجرایی شدن برجام، در آینده نزدیک این حوزه رونق گیرد.

کولیوند می‌گوید: شرکت توسعه ساختمان خوارزمی با حضور فعال در این نمایشگاه بر آن است تا با ایجاد ارتباطات گسترده با سرمایه گذاران این حوزه، زمینه پیشرفت و توسعه هر چه بیشتر شرکت را فراهم آورده و با ایجاد زیر ساخت های اصولی و مناسب، مقدمات رشد و سبقت از رقبای خود را فراهم کند.

معاون طرح و برنامه شرکت توسعه ساختمان خوارزمی خاطرنشان کرد: مدیریت این شرکت با تهیه و تدوین برنامه استراتژیک 7 ساله بر آن است ، علاوه بر تحقق رسالت اصلی شرکت که حداکثر سازی سود سهامداران با رشد و توسعه همه جانبه است، این شرکت را به هلدینگ ساختمانی تبدیل کند.
وی می افزاید: با توجه به این که بازدیدکنندگان این نمایشگاه عمدتا در حوزه مالی و اقتصادی فعال هستند، اما تعداد زیادی از غرفه شرکت توسعه ساختمان خوارزمی دیدن کردند و به زمینه های فعالیت و همچنین چگونگی همکاری با این شرکت علاقه نشان دادند.

گروه : حوزه ساختمان و مسکن  |  
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

طراحی پورتال : فناوری اطلاعات آریانا