حداقل
جستجو
حداقل
RSS

حداکثر
آرشیو
کد خبر: 242   |  دفعات بازدید : 1216   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

20 تا 23 تیرماه نهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه برگزار می شود؛ حضور فعال گروه خوارزمی در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه

19 تير, 1395 10:02

شرکت سرمایه گذاری خوارزمی (سهامی عام) در نهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه که از روز 20 تا 23 تیرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود، به طور فعال شرکت می کند.

بر پایه این خبر، مدیران و کارکنان شرکت سرمایه گذاری خوارزمی طی روزهای یادشده در محل غرفه این شرکت به شماره 803 واقع در طبقه دوم سالن خلیج فارس 44B حضور خواهند داشت و به سئوالات بازدیدکنندگان از نمایشگاه پاسخ خواهند گفت.

شرکت سرمایه گذاری خوارزمی در این نمایشگاه کارگاه های تخصصی نیز برگزار خواهد کرد. کارگاه های تخصصی «استراتژی های مدیریت سبد سرمایه گذاری» توسط دکتر شادکام و «سیکل های بیوریتمیک و تصمیم گیری ادراکی سهامداران» توسط دکتر دهقان در روز نخست نمایشگاه برگزار خواهد شد.

کارگاه های تخصصی «کیفیت سود، معیاری برای انتخاب و تشکیل سبد سرمایه گذاری» توسط دکتر رضوانی، «اهداف بلند مدت، نوآوری و مدیریت ریسک» توسط دکتر جلیلوند، «ابعاد اقتصادی صنعت تولید برق در ایران» توسط دکتر رضوی و «رهنمودی کلیدی به تجارت بین الملل» توسط آقای منصوریان در روز 21 تیر در نهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه برگزار خواهد شد.

برگزاری 4 کارگاه تخصصی « فرصت های پیش رو در بازار دارایی های فکری» توسط  دکتر زند وکیل، «صنعت خدمات مالی در عرصه بین الملل» توسط آقای کنعانی، «قیمت گذاری منصفانه برق در بازار عمده فروشی » توسط مهندس اسلامی، و «انرژی های تجدید پذیر از دیروز تا فردا» توسط آقای زرکش نیز در برنامه گروه خوارزمی در نمایشگاه یادشده برای 22 تیرماه جاری است.

 «عوامل اقتصادی موثر بر سودآوری در صنعت پتروشیمی ایران»توسط آقای عطری، «الزامات اجرایی اصلاحیه قانون تجارت (ماده 241) از سوی آقای سامی، و «بررسی صنعت دارو، فرصت ها و چالش ها» از سوی خانم رمضانزاده نیز عنوان های سه کارگاه تخصصی دیگر است که گروه خوارزمی در آخرین روز از نهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه برگزار خواهد کرد.

گروه سرمایه گذاری خوارزمی به عنوان یکی از شرکت های بورسی با شعار «ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها» در حوزه های انرژی؛ نفت، گاز و پتروشیمی؛ بانکداری؛ واسطه گری مالی؛ فناوری اطلاعات و ارتباطات؛ صنعت ساختمان؛ صنایع دارویی؛ بیمه؛ صنایع معدنی؛ بازرگانی و سایر بازارهای کسب و کار فعال است.

گروه : حوزه ساختمان و مسکن  |  
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

طراحی پورتال : فناوری اطلاعات آریانا