حداقل
جستجو
حداقل
RSS

حداکثر
آرشیو
کد خبر: 239   |  دفعات بازدید : 1317   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

با مدیریت و هدایت پروفسور جلیلوند؛ کارگاه آموزشی «مدیریت ریسک» در گروه خوارزمی برگزارشد

17 خرداد, 1395 11:07

کارگاه آموزشی «مدیریت ریسک» برای مدیران و کارشناسان ارشد شرکت سرمایه گذاری خوارزمی با تدریس و راهنمایی پروفسور ابوالحسن جلیلوند، عضو هیات علمی دانشگاه ایالتی شیکاگو در روزهای نهم و دهم خردادماه امسال در سالن کنفرانس این شرکت برگزار شد.

هدف از برگزاری این کارگاه، پیاده سازی سیستم مدیریت ریسک در شرکت های زیر مجموعه گروه سرمایه گذاری خوارزمی اعلام شده است. بخش دوم این کارگاه آموزشی قرار است، در روزهای 18 و 19 خرداد برگزار شود.

بر پایه این خبر، در روز نخست برگزاری کارگاه آموزشی «مدیریت ریسک»، مفاهیم پایه مدیریت ریسک توسط پروفسور جلیلوند برای شرکت کنندگان در این کارگاه تشریح شد. در روز دوم نیز نتایج پیاده سازی مدیریت ریسک در شرکت های بزرگ بین المللی تشریح و بررسی شد.

این خبر همچنین حاکی است، قرار است در روزهای 18 و 19 خرداد، نتایج پیاده سازی مدیریت ریسک در شرکت های زیرمجموعه گروه در این کارگاه آموزشی ارایه و بررسی شود.

پروفسور جلیلوند پیش از این در تابستان و پائیز سال 1393 و همچنین تابستان سال 1394 سه دوره کارگاه آموزشی درباره مباحث پیشرفته مدیریت مالی را برای مدیران و کارشناسان ارشد شرکت سرمایه گذاری خوارزمی برگزار کرده بود.

اولین کارگاه آموزشی پروفسور جلیلوند برای مدیران و کارشناسان ارشد گروه خوارزمی در تابستان 1393 بر مسایل ویژه سرمایه گذاری در ایران و در سطح جهان متمرکز بود و در آن، به طور کلی مسایل و فرایند امور بورس اوراق بهادار تهران و بورس سایر کشورها را مرور شد. همچنین یک سری مدل های مدیریتی و کاربرد های آن مدل ها مورد بررسی قرارگرفت.

تمرکز دومین قسمت کارگاه آموزشی که از 8 تا 12 آذرماه 1394 برگزار شد، بر کار مدیریت شرکت ها بود. در این بخش به مسایل سرمایه گذاری شرکت ها و به فاکتورهایی در مورد شرایط صدور اوراق قرضه شرکت ها توجه شد. همچنین مساله نرخ بهره ی سرمایه و مدل هایی که این نرخ سرمایه را به وجود می آورند نیز مورد توجه قرار گرفت.

در سومین قسمت کارگاه آموزشی که در تابستان سال 1394 برگزار شد، پروفسور جلیلوند، مسایل مربوط به مدیریت ریسک ترازنامه شرکت ها  را مطرح کرد و سعی نمود، به شرکت سرمایه گذاری خوارزمی در پیاده سازی برنامه مدیریت ریسک آن کمک و الگویی موجود برای مدیریت ریسک در این شرکت را تکمیل کند.
 

سوابق علمی و اجرایی پروفسور جلیلوند

دکتر ابوالحسن جلیلوند با بیش از 30 سال تجربه اجرایی در سطح بین المللی، رییس دانشکده و پژوهشگر ارشد در دانشگاه های دولتی و خصوصی برتر آمریکا (دانشگاه لویولا شیکاگو) و کانادا (دانشگاه دالهوزی) است. همچنین انجام پروژه های پژوهشی در مورد سیاست های تامین مالی از طریق استقراض، مدیریت ریسک، بدهی های مستقل، تجدید ساختار و حاکمیت که از طریق کمک های مالی پژوهشاتی مورد حمایت قرار گرفته، بخشی از فعالیت های وی را شکل می دهد. وی عنوان ویراستار ارشد ژورنال کانادایی علوم اجرایی و رییس واحد شرقیAACSB و مشاور دانشگاه در کشورهای آمریکا، کانادا، هند و خاورمیانه را در کارنامه تخصصی خود جای داده است. ضمناً پروفسور جلیلوند به عنوان یک متخصص مالی و نظارتی، از طرف شرکت های دولتی و خصوصی نیز فعالیت کرده است. در سال 2009 به سبب مهارت در آموزش اخلاق تجاری، توسط موسسه اتیسفر نیویورک به عنوان یکی از 100 فرد برتر در زمینه اخلاق تجاری انتخاب شده است. وی مدرک دکتری خود را در رشته فاینانس از دانشگاه کارولینای شمالی، مدرک MBA را از دانشگاه اوکلاهاما و لیسانس خود را از موسسه بانکداری ایران اخذ کرده است و  در حال حاضر در دانشکده بازرگانی کوئین لان دانشگاه لویولای شیکاگو مشغول به فعالیت است و عضویت هیات مشاوره دانشکده بازرگانی دانشگاه ایالتی شیکاگو را به عهده دارد.

گروه : حوزه ساختمان و مسکن  |  
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

طراحی پورتال : فناوری اطلاعات آریانا