حداقل
جستجو
حداقل
RSS

حداکثر
آرشیو
کد خبر: 226   |  دفعات بازدید : 1494   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

وخارزم «بهمن ماه» منتشر شد

01 بهمن, 1394 10:37

بیست و سومین شماره ماهنامه داخلی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی- «وخارزم» - ویژه بهمن ماه سال 1394- در 36 صفحه منتشر شد.

 در سرمقاله این شماره وخارزم با عنوان «فجر برجام» به قلم دکتر حجت الله صیدی،مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری خوارزمی آمده است:« اعلام رسمی برداشته شدن تحریم ها در شامگاه شنبه بیست وششم دی ماه نودوچهار، به منزلة گشوده شدن راهی جدید برای بالندگی است؛ که هر بنگاهی باید برنامة عملیاتی خود را برای قرار گرفتن در این مسیر تدوین و نهایی کرده باشد. نخستین شرط برخورداری از برنامه ای کارآمد، داشتن نگاهی واقع گرایانه به برجام است. متن برجام و ضمائم آن به همان خوبی که محدودیت های رفع شده را توضیح می دهد، با صراحت کامل محدودیت های باقی مانده را نیز یادآور می شود و از این روی نباید انتظار معجزه از برجام داشت، اما دور از ذهن هم نیست که بتوان با استفاده از فرصت هایی که برجام فراهم می کند،معجزه آفرید. نباید از ذهن دور داشت که اعلام رسمی رفع محدودیت ها و تحریم ها اگرچه امید فراوانی برای فعالان اقتصادی در محیط کسب وکار ایجاد می کند، اما در عرصة عمل، استفاده از این فرصت ها علاوه بر امید، تدبیر نیز طلب می کند که شواهد موجود از سوی دولت محترم و سایر سیاست گذاران اقتصادی کشور،افق پیش رو را تا حد زیادی روشن می کند.»

«گزارش ویژه وخارزم از ششمین همایش مدیران گروه سرمایه گذاری خوارزمی»،«چشم انداز اقتصاد جهان در سال نو میلادی»،«طبقه متوسط برای خرید سهام هنوز هم توان کافی ندارد» و«بازار سهام؛ دو راهی خوش بینی و احتیاط!» عناوین برخی از مطالب بخش «مجله اقتصاد و مدیریت» بیست و سومین شماره «وخارزم» است.

«مردم چرا نشستین؟»،«رویاپردازی آمریکایی» و «8 کتابی که استیو جابز معتقد بود همه باید بخوانند» نیز برخی دیگر از عناوین مطالب بخش «مجله فرهنگ و خانواده» این شماره «وخارزم» است.

نسخه پی.دی .اف بیست و سومین شماره وخارزم و همچنین شماره های پیشین این نشریه را می توانید در همین وبسایت- وبسایت رسمی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی – ببینید و بخوانید.

با این یادآوری که انعکاس نظرات شخصیت های حقیقی و حقوقی مندرج در این نشریه لزوما" بازتاب دیدگاه رسمی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی نیست و دیدگاه های رسمی مدیریت این شرکت از طریق همین وبسایت انتشار می یابد.

گروه : حوزه ساختمان و مسکن  |  
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

طراحی پورتال : فناوری اطلاعات آریانا