حداقل
جستجو
حداقل
RSS

حداکثر
آرشیو
کد خبر: 225   |  دفعات بازدید : 1668   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

خوارزمی به عنوان هلدینگ پیشرو معرفی شد

06 بهمن, 1394 10:36

دومین کنفرانس بین المللی هلدینگ ایران و اولین جشنواره ملی هلدینگ ها و شرکت های پیشرو با شعار «بنگاه های بزرگ در اقتصاد پساتحریم» برگزار شد و هلدینگ ها و شرکت های پیشرو معرفی شدند.

به گزارش ملت بازار، در دومین کنفرانس بین المللی هلدینگ ایران و اولین جشنواره ملی هلدینگ ها و شرکت های پیشرو که با شعار «بنگاه های بزرگ در اقتصاد پساتحریم» در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد، شرکت‌های سرمایه‌گذاری غدیر و سرمایه‌گذاری خوارزمی به عنوان هلدینگ‌های پیشرو معرفی شدند.

در این کنفرانس دکتر ستایش معاون مالی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی، لوح تقدیر خوارزمی را دریافت کرد.

علاوه بر هلدینگ های پیشرو، از گروه مپنا به عنوان گروه پیشرو و از شرکت های بیمه کارآفرین، تجارت الکترونیک پارسیان و کیمیای زنجان گستران به عنوان شرکت های کارآمد اقتصادی نیز تقدیر شد و لوح سپاس و تندیس جشنواره به آن ها تعلق گرفت. همچنین دو مقاله به عنوان مقالات برتر کنفرانس معرفی شد.

علی یزدانی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در این مراسم گفت: با توجه به نقش موثر ساختارهای هلدینگی در افزایش بهره وری در سازمان های بزرگ و مشکلات پیش روی این سازمان ها، توسعه هلدینگ ها می تواند در توسعه و اصلاحات اقتصادی کشور و خصوصی سازی بسیار موثر باشد.

وی افزود هلدینگ ها در سالم سازی و هدایت درست منابع و به چرخه درآوردن آن در شرکت های زیر مجموعه نقش بسیار مؤثری ایفا می کنند.

یزدانی با اشاره به نقش هلدینگ ها در رشد تولید ناخالص ملی و افزایش سطح اشتغال و صادرات افزود: برای شکل گیری هلدینگ ها و تقویت این سیستم باید قوانین اصلاح شود زیرا برخی قوانین مانع از این اتفاق است.

بنابراین گزارش، در این مراسم که با حضور اساتیدی از دانشگاه های مالزی و کره جنوبی برگزار شد روند توسعه هلدینگ ها در این کشور ها همچنین روش های جدید مدیریت ریسک در بنگاه های اقتصادی بررسی شد.

در بیانیه پایانی کنفرانس نیز محمد مهدی مومن زاده دبیر کمیته ارزیابی و رتبه بندی هلدینگ ها، تدوین نقشه جامع تأمین مالی هلدینگ ها و گروه شرکت ها، طراحی ابزارهای تأمین مالی هلدینگ ها و پیاده سازی IFRS و XBRL در هلدینگ ها را از جمله برنامه هایی دانست که دبیرخانه کنفرانس هلدینگ برای اجرای آن ها برنامه هایی را در دست تدوین دارد.

گروه : حوزه ساختمان و مسکن  |  
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

طراحی پورتال : فناوری اطلاعات آریانا