حداقل
جستجو
حداقل
RSS

حداکثر
آرشیو
کد خبر: 220   |  دفعات بازدید : 1437   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

شرکت "مفاخر"و برگزاری کارگاه سیستم یکپارچه و متمرکز بانکداری

03 بهمن, 1394 10:12
در بخش جنبی پنجمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت که در روزهای ۲۱ و ۲۲ دی‌ماه سال جاری برگزار شد، ۱۵ کارگاه تخصصی پیش‌بینی شده بود که توسط کارشناسان و استادان خبره و متخصص این حوزه اجرا و برگزار شد. بر اساس همین گزارش، کارگاه Core Banking شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی، با استقبال بی نظیری
 از متخصصان و کارشناسان حوزه IT روبرو شد .

Core Banking یا سیستم متمرکز بانکداری، به گونه‌ای از بانکداری گفته می‌شود که در آن تمامی اطلاعات و تعاملات مالی در شبکه بانکی مورد نظر، در یک واحد اطلاعات مرکزی (Core) نگهداری و ثبت می‌شود. این سیستم بر اساس رویکردهای استراتژیک بانکی و به منظور بهبود عملیات، کاهش هزینه‌ها و ایجاد آمادگی برای رشد بانک مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

حضور فراگیر و استقبال گسترده متخصصین در این کارگاه آموزشی، حاکی از جذابیت موضوع کارگاه برای این قشر جوان و نشان از سال ها تجربه فعالیت و اعتماد، در عرصه بانکداری را برای شرکت خوارزمی در برداشت .

بر اساس این گزارش،کارگاه‌های همایش پنجم از لحاظ موضوعی در چهار محور ذیل ارایه شدند :

1.           مدل‌های تامین مالی انبوه - بانکداری بدون شعبه - بانکداری جامع.

2.       هوش تجاری با تاکید بر بازاریابی بانکی - مدل‌های کسب و کار بانکداری الکترونیکی - استانداردهای شبکه بانکی - EMV -   اشیاء هوشمند در دنیای به هم متصل (IoT) .

3.       باج افزارها و راهکارهای مقابل با آنها - معماری امن ذخیره و بازیابی اثربخش اطلاعات - هم‌راستاسازی امنیت اطلاعات با کسب و کار -  معماری تشخیص تقلب بر بستر کلان داده و یادگیری ماشین.

گروه : حوزه ساختمان و مسکن  |  
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

طراحی پورتال : فناوری اطلاعات آریانا