حداقل
جستجو
حداقل
RSS

حداکثر
آرشیو
کد خبر: 217   |  دفعات بازدید : 1411   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

وخارزم «دیماه» منتشر شد

11 دي, 1394 09:18

بیست و دومین شماره ماهنامه داخلی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی- «وخارزم» - ویژه دیماه سال 1394- در 36 صفحه منتشر شد.

 در سرمقاله این شماره وخارزم با عنوان «شکوه پیش رفتن» به قلم دکتر حجت الله صیدی،مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری خوارزمی آمده است:«اکنون در میانه های سال سوم برنامة راهبردی هفت سالة گروه خوارزمی در مسیر ارزش آفرینی پایدار برای نسل ها، راهروان از یکسو با افق روشن تر و امیدبخش تری از مقصد روبه رو هستند، که نتیجة توافق هسته ای و نزدیکی زمان اجرای برجام آن را به تصویر کشیده است و از سوی دیگر با چالش هایی دست و پنجه نرم می کنند که در نتیجة رکود نسبتا طولانی حاکم بر اقتصاد و همچنین حرکت دولت به سمت ایجاد انضباط مالی ایجاد شده اند. طبیعی است که جراحی های جدی؛ دردهای جدی و عوارض جدی تری نیز دارد فضای پس از اجرایی شدن برجام و رفع بخش مهمی از محدودیت های بین المللی -و البته نه همة آنها- فرصت های منحصربه فردی را در اقتصاد ایران ایجاد خواهد کرد، که گروه خوارزمی نیز برای بهره برداری از آنها به میزان سهم خود برنامه ریزی کرده و با اشتیاق در انتظار باز شدن این فضا و مساعد شدن میدان عمل است. در این راستا، شرکت مسیرهای هشتگانه ای را برای گسترش فعالیت های بین المللی مورد نظر قرار داده، که تنها یکی از آنها که فعال سازی شرکت تجاری فرعی در امارات متحدة عربی بود، در سه ماهة نخست فعالیت به سودآوری مطلوبی رسیده است. تشریح تک تک مسیرها برای سهامداران ارجمند و همکاران گروه، نیازمند فرصتی وسیعتر است، که می تواند موضوع یکی از شماره های آتی وخارزم باشد. خلاصة کلام اینکه، گروه گام های نخست ورود به عرصةبین الملل را با استواری برداشته و به فضل الهی، موفقیت آمیز نیز بوده است. اکنون هفته ای نیست که شرکت مادر و شرکت های گروه، مذاکره ای با شرکت ها وسرمایه گذاران بین المللی نداشته باشند، که از برخی از آنها بوی موفقیت و به انجام رسیدن امور نیز به مشام می رسد. برداشتن گام های اولیة اجرایی برای فعالیت در طرح های سودآور وزارت نفت - اعم از نفت و گاز و پتروشیمی - و تایید و تصویب آن از سوی هیئت مدیرة محترم اقدام ضروری بعدی بود، که تحقق پیروزمندانة شعارمحوری ثروت آفرینی پایدار را تضمین می کند. تلاش شرکت توسعة معادن صدر جهان برای اتمام فرآیند اکتشاف و بهره برداری از معادن طلا، با وجود آنکه به کندی پیش می رود، با ثمردهی در سال های آتی، تحقق شعار پیش گفته را عملی تر خواهد ساخت.»

«رونمایی از نخستین باشگاه مشتریان در صنعت بیمة کشور»،«نگاه سرمایه گذاران خارجی به نوسان بهای نفت ایران»،«از ضعف ساختاری تا رونق اقتصادی در سال 95» و«سرمایه گذاران دوراندیش ضرر نمی کنند!» عناوین برخی از مطالب بیست و دومین شماره «وخارزم» است.

«روابط عمومی؛ تصویرسازی مثبت و ارزش افزا »،«توانمندسازی مردم، راه تحقق عدالت» و «معمای بازار چندوجهی ارز» نیز برخی دیگر از عناوین مطالب این شماره «وخارزم» است.

نسخه پی.دی .اف بیست و دومین شماره وخارزم و همچنین شماره های پیشین این نشریه را می توانید در همین وبسایت- وبسایت رسمی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی – ببینید و بخوانید.

با این یادآوری که انعکاس نظرات شخصیت های حقیقی و حقوقی مندرج در این نشریه لزوما" بازتاب دیدگاه رسمی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی نیست و دیدگاه های رسمی مدیریت این شرکت از طریق همین وبسایت انتشار می یابد.

گروه : حوزه ساختمان و مسکن  |  
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

طراحی پورتال : فناوری اطلاعات آریانا