حداقل
جستجو
حداقل
RSS

حداکثر
آرشیو
کد خبر: 204   |  دفعات بازدید : 1906   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

شرکت های تابعه خوارزمی و حرکت بر مدار برنامه راهبردی

08 بهمن, 1393 12:58

چهارمین همایش مدیران گروه سرمایه گذاری خوارزمی بعد ازظهر چهارشنبه هشتم بهمن ماه جاری با سخنرانی دکتر اصغر ابن الرسول، معاون طرح و برنامه شرکت سرمایه گذاری خوارزمی؛ مهندس مسعود خوانساری، عضو اتاق بازرگانی،صنعت،معدن و کشاورزی تهران؛ و دکتر محمود مظفر، روانشناس و عضو هیات علمی دانشگاه ادامه یافت.

بر اساس این خبر، دکتر ابن الرسول از چگونگی طراحی و اجرای برنامه راهبردی شرکت های تابعه گروه سرمایه گذاری خوارزمی همسو با اهداف کلان گروه خوارزمی، گزارشی اجمالی ارایه کرد.

وی با یادآوری چشم اندازها و بیانیه ماموریت شرکت های گروه سرمایه گذاری خوارزمی از نهایی شدن و ابلاغ برنامه های راهبردی این شرکت ها خبر داد و سپس چشم انداز، بیانیه ماموریت و برنامه ریزی برای تحقق سود و سرمایه سالیانه هر یک از شرکت های تابعه در راستای تحقق برنامه 7 ساله گروه خوارزمی را تشریح کرد.

اهمیت تقویت بخش خصوصی در اقتصاد

مهندس مسعود خوانساری نیز درباره «پیش شرط های توفیق سیاست های مالی 1394 کشور» سخنرانی کرد. وی با تاکید بر این که برنامه ریزی و بودجه ریزی مطلوب سالیانه و سیاست های مالی دولت یکی از مهمترین ابزارهای دولت در تحقق سیاست های مالی و اقتصادی است، گفت:لایحه پیشنهادی بودجه سال 1394 در شرایطی توسط دولت به مجلس تقدیم شد که با وجود تلاش موثر، ملموس و قابل تحسین دولت در رعایت قانون و تنظیم و ارایه به موقع برنامه و بودجه سال آتی به مجلس، به نظر می رسد به دلیل نوسانات و شرایط بیرونی قیمت جهانی نفت و تداوم تحریم ها، تحقق درآمدها و منابع با اطمینان لازم مواجه نیست.

وی بر ضرورت تداوم انضباط مالی دولت، گشودن راه های موثر برای حضور هر چه وسیعتر بخش خصوصی در اقتصاد و کاهش مداخلات دولت در اقتصاد و کاستن از حجم گسترده قوانین و مقررات دست و پاگیر درا ین عرصه تاکید کرد.

دکتر محمود مظفر، روانشناس نیز بحثی پیرامون «زبان بدن» در ارتباطات انسانی و اجتماعی را محور سخنان خود قرار داد.

مشروح این سخنرانی ها در ماهنامه «وخارزم» منتشر خواهد شد.

گروه : حوزه ساختمان و مسکن  |  
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

طراحی پورتال : فناوری اطلاعات آریانا