حداقل
جستجو
حداقل
RSS

حداکثر
آرشیو
کد خبر: 203   |  دفعات بازدید : 1772   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

پایش برنامه 7 ساله خوارزمی در چهارمین همایش سراسری مدیران

07 بهمن, 1393 12:57

چهارمین همایش سراسری مدیران گروه سرمایه گذاری خوارزمی صبح چهارشنبه هشتم بهمن ماه جاری با حضوربیش از 70 نفر از مدیران ارشد گروه خوارزمی، مدیران عامل واعضای هیات مدیره کلیه شرکت های این گروه  با سخنرانی دکتر حجت الله صیدی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری خوارزمی در شهر کرمان آغاز به کار کرد. اودرسخنرانی خودازجمله تاکیدکرد که اهداف مرحله ای برنامه راهبردی 7 ساله گروه خوارزمی مربوط به سال اول اجرای این برنامه محقق شده است.

 دکتر حسن درگاهی، اقتصاددان؛مهندس مسعود خوانساری، عضو اتاق بازرگانی، صنایع،معادن و کشاورزی تهران؛ سعید جمشیدی فر،نایب رئیس شورای عالی جامعه حسابداران رسمی ایران؛ دکتر محمودی مظفر،روانشناس و عضو هیات علمی دانشگاه؛ و دکتر کریم افشار عضو هیات علمی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) نیز از جمله سخنرانان این همایش دو روزه هستند.

بر اساس این خبر، دکتر صیدی در این همایش با اشاره به این که یک سال از نخستین همایش مدیران گروه خوارزمی و معرفی برنامه راهبردی 7 ساله گروه خوارزمی می گذرد، گفت:بر اساس این برنامه، ماموریت اصلی ما حول شعار محوری شرکت یعنی «ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها» است.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری خوارزمی افزود: بر اساس برنامه راهبردی 7 ساله گروه خوارزمی، قرار است در سال 99 این گروه 33 هزارمیلیارد تومان دارایی داشته باشد - حدود 10 میلیارد دلار و معادل یک درصد تولید ناخالص داخلی- و 8هزار و 500 میلیارد تومان هم سود خلق کند و به ذی نفعان خود انتقال دهد.

به گفته وی، همایش های دوره ای مدیران گروه خوارزمی برای کمک به تضمین تحقق این اهداف است.

دکتر صیدی افزود: در این همایش ها تلاش می کنیم اشکالات احتمالی را مرور کنیم تا قدم های بعدی را استوارتر برداریم. همچنین وظیفه داریم گروه و شرکت های تابعه را از نظر دانش و اطلاعات ارتقا دهیم. از این رو، این همایش ها، ابزاری برای ارتقای کیفیت مدیریت کارآمد بر این مجموعه است.

وی همچنین خبر داد که در یکساله اول اجرای برنامه راهبردی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی، اهداف مربوط به سال نخست اجرای آن تحقق یافته است. این واقعیت باعث شد که مجمع عمومی عادی سالیانه خوارزمی نیز به گونه ای موفق برگزار شود.

دکتر صیدی افزود: این موفقیت در شرایطی حاصل شده که اقتصاد کشور در شرایط خاص رکود تورمی قرار داشته است، اما با وجود این مساله، گروه خوارزمی عملکرد خوبی داشت و توانست سود نقدی مناسبی را نیز تقسیم کند.

هادی بیک، مدیرعامل شرکت تجارت گستران،دکتر علی کاظمی، عضو هیات مدیره شرکت تجارت گستران و دکتر حسن درگاهی اقتصاددان سخنرانان بعدی نشست صبح روز نخست چهارمین همایش مدیران خوارزمی بودند.  

هادی بیک با بیان این که فعالیت رسمی شرکت تجارت گستران از سال 1386 شروع شده است، ماموریت اصلی این شرکت را حضور فعال در عرصه بازرگانی بین المللی عنوان کرد.

دکتر کاظمی نیز درباره «روندهای آتی توسعه راهبردی بنگاه ها و نگاهی به وضعیت بازرگانی کشور» سخن گفت. دکتر درگاهی، استاد اقتصاد دانشگاه شهید بهشتی نیز «مکانیزم های خلق پول بانکی و سیاست پولی در ایران» را محور سخنرانی خود قرار داد. به گفته وی، سیاست های انبساطی پولی کمکی به تولید نمی کند. از این رو، در صورتی که دوباره نقدینگی افزایش یابد، غیر از بالا رفتن تورم نتیجه دیگری حاصل نخواهد شد.

گفتنی است اولین همایش مدیران گروه سرمایه گذاری خوارزمی ، بهمن ماه سال گذشته درشیراز، دومین آن اواخرخردادماه امسال در مشهد وسومین آن اوایل مهرماه سال جاری درتبریز برپاشد.

ازجمله اهداف برگزاری همایش های ادواری مدیران گروه خوارزمی، ارتقائ  سطح همکاری و هم افزایی برا ی تحقق اهداف مرحله ای برنامه راهبردی 7ساله، وکمک به افزایش سطح آگاهی و دانش تخصصی مدیران در زمینه های مرتبط با برنامه های گروه است.

مشروح گزارش های مربوط به این همایش مانند ادوار گذشته در وبسایت رسمی گروه خوارزمی و نیزماهنامه وخارزم(نشریه داخلی خانواده بزرگ شرکت سرمایه گذاری خوارزمی ) به تدریج منعکس خواهدشد.

گروه : حوزه ساختمان و مسکن  |  
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

طراحی پورتال : فناوری اطلاعات آریانا