حداقل
جستجو
حداقل
RSS

حداکثر
آرشیو
کد خبر: 198   |  دفعات بازدید : 1917   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

ارتقای ساختار سازمانی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی

03 دي, 1393 12:26
ساختار سازمانی جدید شرکت سرمایه گذاری خوارزمی (سهامی عام) در هیات مدیره این شرکت تصویب شد.
بر پایه این خبر، در ساختار جدید این شرکت، مدیریت های «امور مالی و اقتصادی»،«امور اداری و پشتیبانی»،«امور سرمایه گذاری و توسعه» ،"امورطرح وبرنامه" و «امور شرکت ها و مجامع» به «معاونت» ارتقاء یافته اند.
 از همین رو، دکتر حجت الله صیدی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری خوارزمی با صدور احکام جداگانه ای معاونان خود در «امور مالی و اقتصادی»،«امور اداری و پشتیبانی»،«امور سرمایه گذاری و توسعه»، «امورطرح و برنامه» و «امور شرکت ها و مجامع» را منصوب کرد.
بر این اساس، دکتر محمد رضا ستایش به عنوان معاون امور مالی و اقتصادی؛ دکتر سید رضا موسوی به عنوان معاون امور سرمایه گذاری و توسعه؛ مرتضی داودی به عنوان معاون امور اداری و پشتیبانی؛ دکترسیداصغرابن الرسول به عنوان معاون امورطرح وبرنامه و فریبرز ثقفی به عنوان معاون امور شرکت ها و مجامع منصوب شدند.
دکتر صیدی همچنین درنشست شورای برنامه ریزی و هماهنگی گروه خوارزمی ضمن تبیین اهداف این تغییرات، با تقدیرو تشکر از زحمات و تلاش های بی وقفه عباسعلی ارجمندی(مدیر سابق امور شرکت ها و مجامع گروه سرمایه گذاری خوارزمی ) از ادامه همکاری فعالانه وی با گروه خوارزمی  درسمت مدیرعامل شرکت توسعه مدیریت سرمایه خوارزمی خبرداد و برای وی درارتقای سطح کیفی و کمی فعالیت های این شرکت آرزوی توفیق کرد.
گروه : حوزه ساختمان و مسکن  |  
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

طراحی پورتال : فناوری اطلاعات آریانا