حداقل
جستجو
حداقل
RSS

حداکثر
آرشیو
کد خبر: 195   |  دفعات بازدید : 1905   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

هفتمین شماره «وخارزم» منتشر شد

01 مهر, 1393 18:44
هفتمین شماره ماهنامه داخلی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی - «وخارزم» - ویژه مهرماه سال 1393- در 36 صفحه منتشر شد.
 
 در بخشی از سرمقاله این شماره وخارزم با عنوان «منزل اول کوچه هفت پیچ» به قلم دکتر حجت الله صیدی،مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری خوارزمی آمده است:« تا چند هفته دیگر کاروان برنامه راهبردی «ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها» به نخستین منزل از منازل هفت گانه خود می رسد و شرکت سرمایه گذاری خوارزمی می رود که عملکرد یک ساله خود را در مجمع عمومی عادی به داوری بگذارد. اگرچه هر مجمعی برای مدیران اجرایی، از آن جهت که باید گزارش کارکرد بدهند و ارزیابی داوران را به نظاره بنشینند، اهمیت ویژه ای دارد، اما برای مدیران خوارزمی این اهمیت دوچندان است، از آن نظر که سال نخست اجرای برنامه راهبردی هفت ساله است؛ سالی که افشاندن دانه ها در خاک بود و برداشتن گام های دشوار و بلند آغاز راه، اگرچه باد موافق نمی وزید و مسیر چندان هموار نمی نمود.» 
«تجارت گستران خوارزمی؛ ایده های نو برای بازارهای آشنا»،«الگوهای ارزیابی عملکرد»،« فرایند اجرایی استقرار مدیریت ریسک»،«اگر تولید تقویت می شد»،« بورس ما می تواند به رونق واقعی برسد» و«بانک ها می توانند به مسیر حمایت از تولید بازگردند» عناوین برخی از مطالب در بخش «مجله اقتصاد و مدیریت» هفتمین شماره «وخارزم» است.
«قصه های فصل برگ ریزان»،«آدم چه دیر می فهمد»،«ایده های ارزان و شیک» و«دستان بی پناه » نیز برخی دیگر از عناوین مطالب بخش «مجله فرهنگ و خانواده» این شماره «وخارزم» است.
نسخه پی.دی .اف هفتمین شماره وخارزم و همچنین شماره های پیشین این نشریه را می توانید در همین وبسایت- وبسایت رسمی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی – ببینید و بخوانید.
بااین یادآوری که انعکاس نظرات شخصیت های حقیقی و حقوقی مندرج در این نشریه لزوما" بازتاب دیدگاه رسمی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی نیست و دیدگاه های رسمی مدیریت این شرکت از طریق همین وبسایت انتشار می یابد.
گروه : حوزه ساختمان و مسکن  |  
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

طراحی پورتال : فناوری اطلاعات آریانا