حداقل
جستجو
حداقل
RSS

حداکثر
آرشیو
کد خبر: 192   |  دفعات بازدید : 2022   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

دعوت ازسهامداران برای دریافت برگه سهام

14 شهريور, 1393 18:39
شرکت سرمایه گذاری خوارزمی (سهامی عام) با صدور اطلاعیه ای از صدور گواهینامه نقل و انتقال سپرده سهام خبر داد و از سهامداران خود خواست برای دریافت این گواهینامه به دفتر مرکزی این شرکت مراجعه کنند.
بر پایه این خبر، در اطلاعیه شرکت سرمایه گذاری خوارزمی آمده است: افزایش سرمایه مورخ 20 بهمن ماه 1392 و دارائی قبلی سهام سهامداران مجموعا" در یک برگ به صورت گواهینامه نقل و انتقال سپرده سهام صادر شده و آماده توزیع بین سهامداران است. خواهشمند است برای دریافت گواهینامه مذکور به واحدامورسهام شرکت واقع در: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از چهارراه ولیعصر، خیابان بزرگمهر، پلاک 16، طبقه اول، واحد 110 مراجعه فرمایند.
پیش از این،اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری تهران در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با انتشار آگهی از ثبت افزایش سرمایه شرکت سرمایه گذاری خوارزمی (سهامی عام) از 4,685 میلیارد ریال به 10,000 میلیارد ریال منقسم به 10 میلیارد سهم 1,000 ریالی  در تاریخ 27 مردادماه 1393 نزد این اداره خبرداده بود.
دکترحجت اله صیدی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری خوارزمی نیز با اشاره به ثبت قانونی  افزایش سرمایه شرکت دراین مرحله گفته بود:این شرکت در نظر دارد با اعمال مدیریت حرفه ای، ايجاد زيرساخت هاي لازم با تكيه بر توسعه شايستگي هاي منابع انساني و با بسترسازی برای رشد سودآوري؛ ارزش واقعي ثروت سهامداران را طی یک برنامه راهبردی 7ساله افزايش دهد، به طوری که طی 7 سال آتی، متوسط بازده حقوق صاحبان سهام بالاتر از نرخ سود سپرده های بانکی باشد. 
دکترصیدی افزوده بود: شرکت ها به منظور تأمین منابع موردنیاز برای اجرای طرح توسعه و رشد سرمایه گذاری ها از منابع مختلف همانند افزایش سرمایه، تسهیلات، مشارکت و ... استفاده می کنند. شرکت سرمایه گذاری خوارزمی نیز در راستای تحقق اهداف خود در نظر دارد سرمایه خود را طی هفت سال آتی به طور متوسط (در هر سال)معادل 46 درصد افزایش دهد به طوری که در هر سال تقریباً به میزان 3 تا 4 برابر سرمایه شرکت، از منابع دیگر تأمین مالی استفاده می گردد.
دکترصیدی با تقدیر از اعتماد سهامداران حقیقی و حقوقی این شرکت و تلاش های مدیران و کارکنان گروه سرمایه گذاری خوارزمی افزوده بود: طبق برنامه ریزی های انجام شده، شرکت علاوه بر سرمایه گذاری در بازار ثانویه، سرمایه گذاری در بازار اولیه را نیز مد نظر قرار داده است تا ضمن بهره برداری از مزایای خرید سهام در بازار اولیه، عرضه آن در بازار ثانویه و مازاد ارزش ایجاد شده، بتواند به اهداف خود در جهت شعاراصلی شرکت مبنی بر" ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها" دست یابد.
گفتنی است با توجه به چشم انداز و مأموريت تعيين شده در برنامه راهبردی شركت سرمايه گذاري خوارزمی،این شرکت  در نظر دارد با گسترش فعاليت ها در زمينه های مختلف وبا محوريت سرمايه گذاري در صنايع انرژی، ساختمان، معادن و صنایع معدنی، بانکداری، فن آوری اطلاعات و بازرگانی به یکی از شرکت های برتر سرمایه گذاری تبدیل شود .
گروه : حوزه ساختمان و مسکن  |  
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

طراحی پورتال : فناوری اطلاعات آریانا