حداقل
جستجو
حداقل
RSS

حداکثر
آرشیو
کد خبر: 191   |  دفعات بازدید : 2052   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

ششمین شماره «وخارزم» منتشر شد

11 شهريور, 1393 18:37
ششمین شماره ماهنامه داخلی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی - «وخارزم» - ویژه شهریورماه سال 1393- در 36 صفحه منتشر شد.
 در بخشی از سرمقاله این شماره وخارزم با عنوان «سر برآوردن خوشه ها از خاک» به قلم دکتر حجت الله صیدی،مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری خوارزمی آمده است:« چرخه حیات آدمی از روز نخست آفرینش جز کاشت و داشت و برداشت نبوده است. راز هستی نیز جز این نیست که فرزند آدم تکریم شده است تا به امید خرمنی پربار دانه ای در خاک افکند و گندمی مبارک برداشت کند تا قوت جان گردد و سرانجام از آن عقل و فهم زاید و فرهیختگی فزاید که مایه تکریم اوست. شعار ثروت آفرینی پایدار برای نسل ها در گروه خوارزمی نیز در این راستا شکل گرفت تا با سرمایه گذاری های مناسب، دستیابی به هدف افزایش ثروت سها مداران به نیکو ترین نحو ممکن میسر گردد. از این روی گام های آغازین مهمی در برنامه راهبردی هفت ساله گروه تعریف شد تا مرحله کاشت با گام هایی استوار آغاز شود و شرکت در مسیر رشد خود قدرتمند تر از گذشته، پیش رود.»
«آشنایی با شرکت سرمایه گذاری آتی نگر سپهر ایرانیان»،«فرصت ها و چالش های سرمایه گذاری در بخش مسکن»،«روند رونق در بازار سرمایه؛ شکوفایی در شاخص های اقتصادی» و«حاکمیت فناوری اطلاعات» عناوین برخی از مطالب در بخش «مجله اقتصاد و مدیریت» پنجمین شماره «وخارزم» است.
«وقتی ایران زیر چکمه نظامیان بیگانه رفت»،«کادوهای خودمانی»،«پیشنهادهایی برای روزهای آخر تابستان» و«جشن نخل و خرما در جنوب ایران» نیز برخی دیگر از عناوین مطالب بخش «مجله فرهنگ و خانواده» این شماره «وخارزم» است.
نسخه پی.دی .اف ششمین شماره وخارزم و همچنین شماره های پیشین این نشریه را می توانید در همین وبسایت- وبسایت رسمی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی – ببینید و بخوانید.
بااین یادآوری که انعکاس نظرات شخصیت های حقیقی و حقوقی مندرج در این نشریه لزوما" بازتاب دیدگاه رسمی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی نیست و دیدگاه های رسمی مدیریت این شرکت از طریق همین وبسایت انتشار می یابد.
گروه : حوزه ساختمان و مسکن  |  
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

طراحی پورتال : فناوری اطلاعات آریانا