حداقل
جستجو
حداقل
RSS

حداکثر
آرشیو
کد خبر: 103   |  دفعات بازدید : 3155   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

نظام مهندسی کار را به کاردانهای می سپارد

28 مرداد, 1392 18:55
 
استفاده از نیروی کاردانهای فنی ساختمان در خدمات مهندسی ساختمان با تشکیل کمیته مشترک بررسی نحوه همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان و سازمان نظام کاردانی ساختمان مورد موافقت شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان قرار گرفت .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی ساختمان ایران (شاسا) در جلسه 166 شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور که در تبریز برگزار گردید که در جریان این جلسه مهدی موذن در خصوص وضعیت فعلی ساخت و ساز کشور و مشکلات ناشی از عدم بکارگیری کاردانهای فنی ساختمان در برخی از استانها به ایراد سخن پرداخت . این در حالی بود که اکثر روسای شورای مرکزی حسن برخورد و اعلام همکاری سازمان نظام کاردانی ساختمان را مثبت ارزیابی نموده و اعلام کردند که این همکاری می تواند افزایش کیفیت ساخت و ساز را به همراه داشته باشد.

به گزارش شاسا پس از سخنرانی مهدی موذن رئیس شورای مرکزی سازمان نظام کاردانی ساختمان کشور اعضای شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان و روئسای استان ها پیرامون نحوه بکارگیری کاردانان فنی در خدمات مهندسی ساختمان دیدگاههای خود را ارایه دادند و در نهایت تشکیل کمیته مشترک بررسی نحوه همکاری فی مابین سازمان نظام مهندسی ساختمان و سازمان نظام کاردانی ساختمان مورد موافقت شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان قرار گرفت .

در این راستا ، مقرر شد کمیته مشترکی میان سازمان نظام مهندسی و نظام کاردانی به منظور بررسی نحوه بکارگیری کاردانهای فنی در خدمات فنی و مهندسی و همکاری این دو سازمان در جهت ارتقا کیفت ساخت و ساز کشور تشکیل شود.

 

گروه : حوزه ساختمان و مسکن  |  
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

طراحی پورتال : فناوری اطلاعات آریانا