حداقل
جستجو
حداقل
RSS

حداکثر
آرشیو
کد خبر: 102   |  دفعات بازدید : 3020   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

تحویل بموقع مسکن مهر امکانپذیر است؟!

28 مرداد, 1392 18:44

دو شهر جدید پرند و پردیس بیش از 188 هزار واحد مسکن مهر را به خود اختصاص داده که طبق وعده مسئولان قرار است تا پایان سال بیش از 150 هزار واحد نیمه تمام این دو شهر به متقاضیان تحویل داده شود!
 

به گزارش نوساز به نقل از ایسنا، در حال حاضر 93 هزار واحد مسکن مهر در شهر جدید پردیس و 95 هزار واحد مسکن مهر در شهر جدید پرند درحال ساخت است که طبق وعده وزیر وقت راه و شهرسازی واحدهای نیمه تمام تا پایان سال باید به متقاضیان تحویل داده شود.

برنامه ساخت 93 هزار واحد مسکن مهر پردیس در دو مرحله درنظر گرفته شد که در مرحله اول آن از 13 هزار واحد 6500 واحد افتتاح و به متقاضیان واگذار شده و قرار است مابقی واحد‌ها تا پایان برنامه‌ مشخص شده تحویل داده شود.

در مرحله دوم نیز ساخت 80 هزار واحد دیگر در پردیس از سال گذشته آغاز شد که باید از نیمه دوم امسال تحویل این واحدها شروع شود.

همچنین در شهر جدید پرند 95 هزار واحد مسکن مهر توسط شرکت‌های ایرانی و خارجی درحال ساخت است که تاکنون 25 هزار واحد افتتاح شده و مابقی نیز طبق وعده مسئولان دولت دهم باید تا پایان امسال آماده و واگذار شود.

براین اساس دولت جدید باید 70 هزار واحد باقی مانده مسکن مهر شهر جدید پرند و 85 هزار و 500 واحد در شهر جدید پردیس را تکمیل و به پیش خریداران تحویل دهد اما آنچه مهم است اینکه آیا تحویل بیش از 150 هزار واحد تا پایان سال امکانپذیر است؟

منبع: ایسنا
گروه : حوزه ساختمان و مسکن  |  
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

طراحی پورتال : فناوری اطلاعات آریانا